top of page
list3.png

Kontakt

Náš lesní klub je v Poděbradech, krásném lázeňském městečku kousek od Prahy. Děti mají k dispozici praktické zázemí normální školky, ale s aktivitami zaměřenými převážně na pobyt venku.

Tel: 777 010 244, 773 092 035
Email: lesnideti@gmail.com

Lesní děti, z.ú.

IČ: 09978895

č.p. 119, 290 01 Pátek

Barbora Staňková

spoluzakladatelka klubu Lesní děti, ředitelka, hlavní pedagog

Vystudovala Pedagogickou fakultu University Karlovy, 4 roky pracovala jako třídní učitelka na prvním stupni Základní školy Nám. Jiřího z Poděbrad. 

“A to jsem celé gymnázium říkala, že nebudu pokračovat v rodinné ženské tradici učitelství, ale postupně se to ve mně zlomilo a já věděla, že je to poslání.”  dodává Bára, která je spoluzakladatelkou klubu Lesní děti.

“Ve své výuce se snažím čerpat z mých dětských školních zkušeností a jednat s dětmi tak, jak bych to ocenila já jako dítě. Můj styl výuky zakládám na respektu k dítěti a empatii. Ráda sleduji nové trendy a pedagogické výzkumy zaměřené na aktivní učení. Moje specializace na výtvarnou kulturu mi umožňuje k dětem přinášet i jiné druhy myšlení a odlišné pohledy na svět.

K rovnováze mysli od školního prostředí mi pomáhají kavárenské a galerijní toulky, jóga, příroda a naše chrtí slečna. “

Lucie Cígerová

spoluzakladatelka klubu Lesní děti, produkce, fundraising

Vystudovala Hotelovou školu Poděbrady, poté se vydala na cestu všech povolání. Od všeho trochu jí dovedlo k produkci, u které zůstala do teď. Její práce má všestranné zaměření od umění, přes kulturu, gastronomii, ale také neziskové aktivity jako dřívější spolupráce s Fondem ohrožených dětí a projektu Klokart. Nyní je na mateřské dovolené, ale i přes to se dále věnuje některým z výše uvedených aktivit. 

 

“Ke spolupráci s dětmi mám největší pouto, jelikož v nich je spousta nadšení, lásky, energie, čistoty a hlavně budoucnost, kterou jim můžeme pomáhat tvořit a sdílet ji s nimi. 

 

Lesní děti je můj srdcový projekt, kde společně s Bárou můžeme tvořit vše krásné, co nás napadne, provázet děti nádherným dětským životem a hlavně přítomným okamžikem, který vnímám v dnešní době jako jeden z nejdůležitějších. 

 

Budovat společně pravé životní hodnoty je můj životní sen.”

Kde nás najdete

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Tel: 773 092 035
Email: lesnideti@gmail.com

Sady S. K. Neumanna

290 01 Poděbrady

Contact
bottom of page