top of page

Kroužky

Otevíráme první řadu kroužků pro děti! Hlásit se můžete přes webový formulář níže. Začínáme již v ŘÍJNU. Místa se rychle plní, tak neváhejte!

vetev2.png
Kreslicí plátno 3.png
zaludcervena.png
list3.png
melissa-askew-8n00CqwnqO8-unsplash.jpg

Dětská jóga

Středa  - 16.00 - 16.45

4-6let

Jóga je pro většinu z nás synonymem cvičení, které pomáhá harmonizovat tělo i duši. Aktivují se při ní nejen svaly, ale i koncentrace. A proto je velmi vhodná i pro děti. Benefitů, které dětská jóga dětem přináší, je velmi mnoho. Je dokázáno, že pravidelné cvičení napomáhá ke správnému držení těla, zlepšuje koordinaci i rovnováhu, rozvíjí soustředění, pevnou vůli i fantazii a vede k lepšímu zvládání stresových situací. 

 

Naše jóga probíhá v krásném prostředí přírody s lektorkou Radkou Sezimovou, kde dětí čerpají sílu mezi okolními stromy a v zimě při praskání dřeva v útulné jurtě.

100Kč / lekce

yarden-0ocAB5ZcOps-unsplash_edited.jpg

Tančíme s Bárou

Čtvrtek - 16:00 - 16.45

3-6 let

Zábavný kroužek pro energické taneční nadšence. Každá hodina je zaměřena na jiný styl hudby a poblázněnou choreografii. Lekce probíhají volnou formou a jsou úžasné na výdej energie dětí, radost a kopec srandy. Děti poznají nové kamarády a hlavně naši kamarádku Báru, kterou všichni milují. Když je teplo, tančíme venku. V zimě využijeme naši útulnou jurtu, kde je příjemné teplo a hodně polštářů na taneční lumpačení..

100Kč / lekce

pavouk.png
list2.png
bottom of page